Kredyty denominowane we frankach – Odzyskaj swoje pieniądze

Spłaciłeś już swój kredyt denominowany we frankach szwajcarskich i myślisz, że nie możesz już odzyskać swoich pieniędzy?
Nic bardziej mylnego!
Znaczna część osób uważa, że skoro kredyt denominowany we frankach został już spłacony, to nie ma możliwości odzyskania kwoty nienależnie pobranej przez bank.
Jednakże zarówno częściowa, jak i nawet całkowita spłata takiego rodzaju kredytu nie zamyka możliwości dochodzenia Twoich roszczeń.
Zdecydowana większość umów kredytowych denominowanych do CHF jest nadal wykonywana. Jednakże wiele osób zawierało również tego rodzaju umowy z bankami na okres 15 lat. Znaczna część kredytobiorców, w obawie przed niestabilnym kursem franka szwajcarskiego, decydowała się również na wcześniejszą spłatę kredytu. W takiej sytuacji również możesz odzyskać swoje pieniądze.
W tym wypadku jednak tryb dochodzenia roszczeń z tytułu takiej umowy jest zasadniczo inny, niż w wypadku umów nadal wykonywanych, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię interesu prawnego oraz wysokość kwoty możliwej do odzyskania.
Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w tym zakresie, zapraszam do kontaktu w siedzibie kancelarii Adwokata w Płocku lub też pod numerem telefonu: 690 395 170.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *